خانه » اخبار » بازدید سرزده دکتر طوسی از مرکز خیریه ساماندهی متکدیان کیان مهر

بازدید سرزده دکتر طوسی از مرکز خیریه ساماندهی متکدیان کیان مهر

شناسه خبر : 1000005

در این بازدید که آقایان دکتر آرام مدیر کل بهزیستی استان مازندران، کریمی مدیر کل اتباع امور خارجه استانداری مازندران و سهرابی مسئول حراست آموزش و پرورش استان نیز مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری را همراهی می کردند، دکتر طوسی ضمن ابراز خرسندی از روند اجرایی و فعالیت های مرکز کیان مهرف ابراز داشت: امیدوارم با تلاش بیشتر پرسنل و مدیریت مجموعه خیریه کیان مهر و همکاری و همراهی مسئولین امر، معضل تکدی گری در ساری بر طرف شود.
دکتر آرام، مدیر کل استانداری مازندران نیز پس از بررسی روند اجرایی و اطلاع از اقدامات موسسه، از وجود چنین مراکزی که سعی در برطرف کردن مشکلات قشر آسیب پذیر جامعه را دارند حمایت کرد و قول مساعدت و همکاری بیشتر جهت ساماندهی و ایجاد شرایط بهتر جهت اشتغال متکدیان را دادند.
جناب آقای سهرابی، مسئول حراست آموزش و پرورش استان نیز از ساماندهی و ایجاد شرایط ویژه برای کودکان محروم از تحصیل گفتند و افزود: شرایط تحصیلی ویژه ای برای کودکان خیابانی و فرزندان متکدیان در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است مرکز خیریه ساماندهی متکدیان کیان مهر از سال 1390 شروع به فعالیت نموده است و در سال 1391 نیز به عنوان طرح برتر کشور انتخاب شده است.

چاپ >>>ثبت در۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*