خانه » اخبار » برگزاری جلسه تبادل نظر پیرامون مشکلات متکدیان

برگزاری جلسه تبادل نظر پیرامون مشکلات متکدیان

شناسه خبر : 1000175

پیرو هماهنگی ایجاد شده با فرمانداری شهرستان ساری جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات متکدیان با دعوت مجری طرح و با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط در محل اجرای طرح برگزار شد.
گلناز وطنخواه مدیر موسسه خیریه کیان مهر با بیان این مطلب افزود: در این جلسه که با هماهنگی قبلی و با عنوان « بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات متکدیان » برگزار شده بود، طرفین به بررسی و ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود روند اجرای طرح و حصول نتیجه ی مطلوب وبحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات متکدیان پرداختند. وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای این طرح پاک سازی مرکز استان از معضل تکدی گری می باشد گفت: برای دست یافتن به این امر تعامل و همکاری تمام دستگاه ها لازم و حیاتی است و در این جلسه سعی شد تا با هم فکری و همکاری تمامی عزیران از موانع و مشکلات موجود بر سر راه اجرای طرح کاسته شود تا خانواده های درگیر با پدیده تکدی گری هرچه زودتر و بهتر بتوانند وارد محیط جدیدی از زندگی و به دور از آلودگی شوند.
در این جلسه که نمایندگانی از سازمان فنی و حرفه ای، آموزش و پرورش ناحیه 1 و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در آن حضور داشتند، مدعوین ضمن ابراز خرسندی از اجرای طرح آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه خود با مجری در چارچوب اداری اعلام داشتند و تاکید کردند با تنان توان و تلاش به پیگیری وضعیت متکدیان خواهند پرداخت تا بتوان معضل تکدی گری را در سطح شهرستان ریشه کن کرد.
در انتهای جلسه مقرر شد تا جلساتی از این دست به طور منظم و دوره ای برگزار شود تا نتیجه مطلوب در حداقل زمان ممکن حاصل شود.

چاپ >>>ثبت در۲۳ خرداد ۱۳۹۵

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*