خانه » اخبار » بازدید کارشناسان وزارت کشور از مرکز ساماندهی متکدیان کیان مهر

بازدید کارشناسان وزارت کشور از مرکز ساماندهی متکدیان کیان مهر

شناسه خبر : 1000150

عصر دوشنبه جناب آقای دکتر کوچکیان و دکتر حاجیان کارشناسان وزارت کشور به اتفاق جناب آقای دکتر طوسی معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و هیئت همراه به منظور بررسی و نظارت بر اجرای طرح ساماندهی متکدیان، از مرکز کیان مهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز ساماندهی متکدیان کیان مهر عصر روز دوشنبه مورخ 10/03/1395 جناب آقای دکتر طوسی به اتفاق هیئت همراه از وزرات کشور ضمن بازدید از این مرکز و بررسی دست آوردها و اقدامات این مجموعه خرسندی خود را از فعالیت های این مجموعه ابراز نمودند و به نقش پر رنگ این مجموعه در زیبا سازی جامعه شهری اشاره کردند و افزودند: وچود چنین مراکزی می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر باشد.

آقای کوچکیان رئیس اداره فرهنگی، سرمایه اجتماعی و سبک زندگی وزارت کشور نیز با اشاره به فعالیت های اثر بخش مرکز کیان مهر در کمک به محرومین جامعه افزود: این مرکز می تواند الگوی بسیار مناسبی برای باقی مراکز استان ها و شهرها جهت جلوگیری و ریشه کن کردن پدیده مضموم تکدی گری باشد.

وی با اشاره به رضایتمندی کامل استانداری و مجموعه شهرداری از فعالیت های مرکز به کاستی و مشکلات موجود برای حصول نتیجه مطلوب اشاره و اظهار امیدواری کرد با کمک و همت دست اندرکاران وزارت کشور به توان اجرای این طرح را با قاطعیت ادامه داد.

چاپ >>>ثبت در۱۱ خرداد ۱۳۹۵

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*